Ukrainian English Russian

 

Високоякісна аудіо - відео апаратура

· нова

· ex-demo (на демонстрації в салоні)

· vintage (вживана)

Ціна апаратури - знижка до 40 % від каталожної

Гарантія

· на нову і ex-demo апаратуру -  1-2 роки

· на vintage - 6 місяців

· післягарантійне обслуговування - безстрокове.

· Можливі дефекти, виявлені протягом гарантійного терміну, будуть усунені безкоштовно висококваліфікованими спеціалістами салону, з використанням тільки оригінальних деталей. У разі виходу з ладу, після завершення гарантії, ремонтні роботи виконуються за рахунок клієнта.

Підбір апаратури в салоні

· два зали прослуховування з комплектами домашніх театрів на базі проекторів і плазмових (LCD) панелей і різноманітної HI-FI, HI-END апаратури, а також великий вибір кабельної продукції та інших аксесуарів, дозволяють підібрати оптимальний комплект.

Обмін апаратури на кращу

· ми приймаємо апаратуру у клієнтів, тільки в робочому стані, в якості часткової оплати за придбану в салоні іншу апаратуру.

Знижки

· надаються на всю апаратуру, куплену в салоні.При придбанні комплектів аудіо-відео апаратури, надаються додаткові знижки, які обговорюються з клієнтами індивідуально.

Повернення апаратури

· якщо апаратура не задовільняє ваших вимог, її можна пвернути протягом 3 днів з дати придбання в салоні.

Апгрейд апаратури

· здійснюється, за додаткову оплату, спеціалістами салону (з використанням високоякісної елементної бази)  для покращення якості аудіо-відео відтворення.

Обслуговування і консультації

· на найвищому рівні, з виїздом до клієнта. Наш багаторічний досвід інсталяцій HI-FI, HI-END апаратури, домашніх кінотеатрів,  дозволяє підібрати найкращий комплект.